Śpiewać Każdy może - wyniki przeglądu

29 maja 2015 r. w kinie Nawojka odbył się przegląd wokalny "Śpiewać każdy może", w którym uczestniczyło 84 solistów. Petronat honorowy objął Starosta Lipnowski Krzsyztof Baranowski oraz Burmistrz Miasta Lipna Paweł Banasik. Jury w składzie: Arkadiusz Bejger, Teresa Paprota, Jarosław Milewski i Aleksandra Palczak przyznało następujące nagrody:

kategoria wiekowa - przedszkola:

I miejsce: Aleksandre Stankiewicz, II miejsce: Adam Jabłoński, III miejsce: Zuzanna Romanowska, wyróżnienia: Mateusz Kamiński, Adrian Będlin, Klaudia Mikołajczyk;

kategoria wiekowa: klasy I-III szkoły podstawowej

I miejsce: Dawid Gilewski, II miejsce Łucja Krzysztoforska, III miejsce Alan Piński, wyróżnienia: Wiktoria Mikołajczyk, Julia Gabryszewska, Ola Ziółkowska;

kategria wiekowa: klasy IV-VI szkoły podstawowej

I miejsce: Bartosz Dudziński, II miejsce: Natalia Kucińska, III miejsce: Jakub Zawadzki, wyróżnienia: Marta Winnicka, Julia Jankowska, Agata Chłopecka;

kategoria wiekowa: klasy gimnazjalne

I miejsce: Mateusz Pawłowski, II miejsce: Klaudia Kacprowicz, III miejsce: Agata Markowska, wyrożnienia: Klaudia Kopczyńska, Magda Kacprowicz, Aleksandra Dywicka.

Nagrodę specjalną Burmistrza Miasta Lipna otrzymał Michał Kamiński, najwyższe wyróżnienie Grand Prix tegorocznego przeglądu otzrymała Martyna Czupryniak. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.