Przegląd Twórczości Artystycznej Przedszkolaków „Dzieciaki Przedszkolaki 2016”

Kino Nawojka, ul. Mickiewicza 33, 09:00,

Doprowadzenie twórczego procesu do kulminacyjnego momentu pokazu i konfrontacji z widownią ma ogromną siłę terapeutyczną. W perspektywie rozwoju dziecka, jest tym ona większa, im większy będzie jego osobisty wkład w tworzenie dzieła artystycznego. Każdy uczestnik działań artystycznych ma silną potrzebę podsumowania i prezentacji wypracowanego dorobku, zakończenia ćwiczeń i prób odpowiednią formą prezentacji. “Dzieciaki-Przedszkolaki” to przegląd, gdzie mają szanse zaprezentować swoją twórczość artystyczną dzieci w wieku przedszkolnym.

Przegląd jest także okazją do wymiany doświadczeń w zakresie pracy z dziećmi oraz promowania wszelkiego rodzaju dziecięcej twórczości artystycznej.

regulamin i karta zgłoszeniowa

Zapraszamy do udziału pedagogów, animatorów i opiekunów dziecięcych grup artystycznych z naszego miasta.