Inauguracja Sezonu Turystycznego 2014 w

Wiosna już na dobre zagoÅ›ciÅ‚a za oknami wiÄ™c pora na rozpoczÄ™cie sezonu turystycznego w naszym województwie. Tym razem inauguracja odbyÅ‚a siÄ™ jednoczeÅ›nie w czterech miastach naszego regionu. 10 maja spotkaliÅ›my siÄ™ w Bydgoszczy, Toruniu, WÅ‚ocÅ‚awku i GrudziÄ…dzu. VI EdycjÄ™ Inauguracji Sezonu Turystycznego w województwie kujawsko-pomorskim przygotowaÅ‚a Lokalna Organizacja Turystyczna ToruÅ„ przy wspóÅ‚pracy z UrzÄ™dem MarszaÅ‚kowskim oraz UrzÄ™dem Miasta Torunia. Motywem gÅ‚ównym wydarzenia byÅ‚o otwarcie szlaków WiÅ›lanej Trasy Rowerowej. Jako ubiegÅ‚oroczni zdobywcy nagrody goÅ›ciliÅ›my w Toruniu, gdzie na Rynku Nowomiejskim przygotowaliÅ›my stoisko zachÄ™cajÄ…ce do odwiedzin miasta Poli Negri. Szczególnie, że już za kilka dni rozpocznie siÄ™ ósmy już PrzeglÄ…d TwórczoÅ›ci Filmowej "Pola i inni". Zapraszamy wszystkich na festiwal w dniach 16-18 maja do naszego Lipna.