Spotkanie otwarte pt. "Reforma edukacji" z Kujawsko-Pomorskim Wicekuratorem Oświaty Marią Mazurkiewicz

ZarzÄ…d Powiatowy PiS w Lipnie zaprasza na spotkanie otwarte z Kujawsko - Pomorskim Wicekuratorem OÅ›wiaty, paniÄ… MariÄ… Mazurkiewicz oraz przedstawicielami samorzÄ…dów Miasta i Gminy Lipno, które odbÄ™dzie siÄ™ 8 listopada 2016 r. (wtorek) o godzinie 17:00 w auli budynku MCK przy ul. PiÅ‚sudskiego 22 w Lipnie i bÄ™dzie dotyczyÅ‚o planowanej przez RzÄ…d reformy edukacji. Wszystkich zainteresowanych przyszÅ‚oÅ›ciÄ… szkolnictwa, a w szczególnoÅ›ci tych, których reforma bezpoÅ›rednio dotyczy: radnych, dyrektorów szkóÅ‚, nauczycieli, rodziców serdecznie zapraszamy.