Odsłonięcie tablicy pamiątkowej poświęconej pamięci Ireny Półtorak

Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Lipnie, 11:00,

UroczystoÅ›ci odÅ‚oniÄ™cia tablicy pamiÄ…tkowej poÅ›wiÄ™conej pamiÄ™ci Ireny PóÅ‚torak odbÄ™dÄ… siÄ™ 28 wrzeÅ›nia 2013 r. od godz. 11:00 w Publicznym Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Lipnie. Uczestnictwo w uroczystoÅ›cich zapowiedzieli m. in. attache olimpijski senator Andrzej Person, wiceminister Sportu i Turystyki Grzegorz KarpiÅ„ski, marszaÅ‚ek województwa kujawsko - pomorskiego Piotr CaÅ‚becki, a także prezes PZPN Zbigniew Boniek, czÅ‚onek ZarzÄ…du PZPN Eugeniusz Nowak, Prezes Polskiego Stowarzyszenia ByÅ‚ych PiÅ‚karzy Dariusz Dziekanowski oraz PrzewodniczÄ…cy Komisji ds. PiÅ‚karstwa Kobiecego Andrzej Padewski.