Druga Maryla - śpiewający sobowtór Maryli Rodowicz

Kino Nawojka, ul. Mickiewicza 33, 18:00, cena biletu: 20 zł

Miejskie Centrum Kulturalne w Lipnie z okazji Dnia Kobiet przygotowało specjalną ofertę koncertową w postaci występu Drugiej Maryli, czyli śpiewającego sobowtóra Maryli Rodowicz.

Druga Maryla – to pseudonim artystyczny Sebastiana – który w godzinę potrafi przeistoczyć się w ikonę polskiej muzyki rozrywkowej – Marylę Rodowicz. Łudząco podobny wygląd oraz głos powodują, że już po paru minutach koncertu – widownia „kupuje” Sebastiana – prawie jak prawdziwą Marylę. Sebastian występował w takich programach jak:
- Szymon Majewski Show
- Dzień Dobry TVN
- Świry TVP2
- Wiadomości TVP1,
- Studio Złote Tarasy
- Rozmowy w Toku
Sebastian został również półfinalistą pierwszej edycji Mam Talent. Setki koncertów – zarówno w Polsce jak i poza granicami (w tym USA) – sprawiły, że Druga Maryla jest najbardziej znanym sobowtórem – śpiewającym na
żywo.