Wyniki konkursu "Dzieciaki Przedszkole 2016"

W dniu 25 maja 2016 r. w kinie Nawojka rozstrzygniÄ™to PrzeglÄ…d TwórczoÅ›ci Artystycznej Przedszkolaków "Dzieciaki Przedszkolaki 2016". Honorowy Patronat nad przeglÄ…dem objÄ…Å‚ Burmistrz Miasta Lipna. Jury w skÅ‚adzie: Teresa Paprota, MaÅ‚gorzata Józefkowicz, Anna Marciniak przyznaÅ‚o nastÄ™pujÄ…ce nagrody w kategorii teatralnej: 1 miejsce - Przedszkole Niepubliczne w Parku w Lipnie, 2 miejsce - Niepubliczne Przedszkole Rodzinne w Lipnie, Klub Malucha w Lipnie, wyróznienia za kreacjÄ™ aktorskÄ… przyznano Nadii OÅ›miaÅ‚owskiej I Aleksandrze SobociÅ„skiej. W kategorii muzycznej: 1 miejsce - Miejskie Przedszkole nr 3 w Lipnie, 2 miejsce - Przedszkole Miejskie nr 4 w Lipnie, 3 miejsce - SzkoÅ‚a Podstawowa nr 2 - OddziaÅ‚ Przedszkolny, wyróznienia dla solistów przyznano Gabrieli Budzanowskiej i Janowi Borkowiczowi. Grand Prix tegorocznego konkursu zdobyÅ‚o Przedszkole Miejskie nr 2 w Lipnie. Gratulujemy i dziÄ™kujemy za udziaÅ‚.