Konkurs wokalny 4. Przeglądu Twórczości Poetów Piosenki

Kino NAWOJKA, ul.Mickiewicza 33, 18:00, 4. Przegląd Twórczości Poetów Piosenki

Lipnowskie Towarzystwo Kulturalne im. Poli Negri oraz Miejskie Centrum Kulturalne w Lipnie zaprasza na 4. PrzeglÄ…d TwórczoÅ›ci Poetów Piosenki. W ramach imprezy organizowany jest Konkurs Wokalny o nagrody Burmistrza Miasta Lipna.
Do wziÄ™cia udziaÅ‚u organizatorzy zapraszajÄ… wokalistki i wokalistów: mÅ‚odzież, dorosÅ‚ych, emerytów... wszystkich, którzy ukoÅ„czyli 14 lat. Przedmiotem Konkursu jest interpretacja utworu ze sÅ‚owami wybitnych autorów tekstów polskich piosenek np. Magdy CzapiÅ„skiej, Jonasza Kofty, Wojciecha MÅ‚ynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory, Edwarda Stachury, Jana WoÅ‚ka. Organizator zachÄ™ca do wyboru utworów mniej znanych i przedstawienia wÅ‚asnej, oryginalnej interpretacji piosenki.
FinaÅ‚ konkursu bÄ™dzie miaÅ‚ miejsce 20 wrzeÅ›nia o godz. 18:00 w kinie „Nawojka” w Lipnie w ramach PrzeglÄ…du. Eliminacje odbÄ™dÄ… siÄ™ 18 wrzeÅ›nia o godz. 10:00, także w „Nawojce”. ZgÅ‚oszenia można nasyÅ‚ać do 17 wrzeÅ›nia. Wystarczy wysyÅ‚ać kartÄ™ zgÅ‚oszeniowÄ… na mail: tekstpiosenki@op.pl lub pocztÄ… na adres LTK: ul. KoÅ›ciuszki 19, 87-600 Lipno.
Dodatkowe informacje, regulamin i karta zgÅ‚oszeniowa dostÄ™pne poniżej oraz na www.facebook.com/poecipiosenki. Zapraszamy do wziÄ™cia udziaÅ‚u i życzymy powodzenia!