PIÄ„TEK

Seans Walentynkowy i Wieczór Walentynkowy

Kino Nawojka, ul. Mickiewicza 33, 17:00, wstęp wolny

Film "Fireproof" jak maÅ‚o który uczy, że samo uczucie nie wystarcza, tylko nad zwiÄ…zkiem trzeba ciÄ…gle pracować, trzeba ciÄ…gle przekraczać siebie dla drugiej osoby oraz tego, że nawet jak przechodzi siÄ™ kryzys, to warto walczyć do koÅ„ca o małżonka. PodsumowujÄ…c można oprzeć siÄ™ na sÅ‚owach Beaty Pawlikowskiej „JeÅ›li nie umiesz kochać, każdy Twój zwiÄ…zek bÄ™dzie nieszczęśliwy. (…) Jeżeli nie umiesz kochać siebie, to nie dajesz sobie prawa do tego, żeby być szczęśliwym” – „KsiÄ™ga kodów podÅ›wiadomoÅ›ci”.

Po seansie zapraszamy pary do auli budynku MCK na miÅ‚e chwilÄ™ przy nastrojowej muzyce. Zapewniamy darmowÄ… kawÄ™, herbatÄ™ i ciasta. WstÄ™p za zaproszeniami, które należy odebrać do 14 lutego do godz. 15:00 w sekretariacie MCK przy ul. PiÅ‚sudskiego 22.