Śpiewać Każdy Może 2017 - wyniki

78 osób w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii najmÅ‚odszej, obejmujÄ…cej uczniów klas I-III wyróżnienie otrzymaÅ‚ Kevin StaÅ„czyk, miejsce III - Julia Komorowska, miejsce II - Karol Krzysztoforski, miejsce I - Sandra Wnukiewicz. W kategorii klas IV-VI wyróżnienie otrzymaÅ‚a Wirginia ChrabÄ…szczewska, III miejsce - Zuzanna Zwierzchowska, II miejsce- Urszula Ostrowska, I miejsce- Oliwia Rutkowska. W kategorii klas gimnazjalnych wyróżnienie zdobyÅ‚a MaÅ‚gorzata Gabryszewska, III miejsce- Nikola Celmer, II miejsce - Wiktoria Jankowska, I miejsce- Aleksandra Litka. NajważniejszÄ… nagrodÄ™, Grand Prix jury w skÅ‚adzie Aleksandra Majewicz, Monika GÅ‚owacka i Marcin ZÅ‚akowski przyznaÅ‚o Natalii Sujkowskiej. Gratulujemy zdobywcom wyróznieÅ„ i nagród oraz dziÄ™kujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom.