Promocja tomiku wierszy autorstwa Marii Rykowskiej

aula budynku MCK, ul. Piłsudskiego 22, 17:00, wstęp na zaproszenia

Miejskie Centrum Kulturalne w Lipnie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Lipnie majÄ… zaszczyt zaprosić wszystkich miÅ‚oÅ›ników poezji na promocjÄ™ tomiku wierszy Marii Rykowskiej pt. "ZataÅ„cz życie". WejÅ›cie na wydarzenie za zaproszeniem lub okazaniem wejÅ›ciówek, które sÄ… do pobrania w sekretariacie MCK przy ul. PiÅ‚sudskiego 22.

Maria Rykowska - urodzona w Lipnie, od zawsze zwiÄ…zana ze swoim miastem. Pasjonuje siÄ™ poezjÄ… i muzykÄ…, z którÄ… zaczyna każdy dzieÅ„. Szuka inspiracji w zwiÄ…zku czÅ‚owieka z otaczajÄ…ca go przyrodÄ…. Od 2014 r. czÅ‚onek Lipnowskiej Grupy Literackiej; debiutowaÅ‚a oficjalnie w 2015 r.; wiersz "Moja ojczyzna" zostaÅ‚ opublikowany na Å‚amach tygodnika "Angora" w 2016 r.