UWAGA! ZMIANA TERMINU PROJEKCJI „JAK PIES Z KOTEM”. NA FILM i SPOTKANIE Z AKTORKĄ ALEKSANDRĄ KONIECZNĄ ZAPRASZAMY 30 CZERWCA!


30 czerwca 2019 r

W niedzielę 30 czerwca o godz. 17 pokażemy poruszający komediodramat, do którego scenariusz napisało samo życie. Tuż po seansie spotkamy się z aktorką Aleksandrą Konieczną brawurowo wcielającą się w postać zainspirowaną życiem Igi Cembrzyńskiej.

Najnowszy film Janusza Kondratiuka, autora niezapomnianych „Dziewczyn do wzięcia”, to słodko-gorzki obraz relacji rodzinnych. Pełna ironicznego humoru wizja nieszablonowej rodziny, z jej konfliktami i rywalizacją, niepozbawiona momentów wzruszenia i autentycznej bliskości. Gdy starszy z braci Andrzej (Olgierd Łukaszewicz), nagle zachoruje, młodszy (Robert Więckiewicz) pomimo różnic i muru nieporozumień jaki przez lata wyrósł między nimi, podejmie się opieki nad potrzebującym pomocy bratem. Ważną rolę w życiu bohaterów odgrywają ich partnerki - coraz bardziej zdezorientowana całą sytuacją żona Janusza - Beata (Bożena Stachura) i muza Andrzeja, pogrążona w rozpaczy Iga (Aleksandra Konieczna). Nieporozumienia pomiędzy bohaterami stanowią źródło napięć, ale i pierwszorzędnego humoru.

Recenzja na stronie: https://film.interia.pl/raporty/raport-gdynia-2018/recenzje/news-jak-pies-z-kotem-recenzja-a-zyc-bez-siebie-nie-moga,nId,2615324