DKF „S(E)ANS” zaprasza w środę 11 grudnia o godz. 17 na film oraz spotkanie z aktorką AGATĄ BUZEK


26 listopada 2019 r. 09:41
 DKF „S(E)ANS” zaprasza w środę 11 grudnia o godz. 17 na film oraz spotkanie z aktorką AGATĄ BUZEK

Film „Córka trenera” to pełna dyskretnego humoru historia o poszukiwaniu własnej drogi. Upalne lato. Maciej Kornet (JACEK BRACIAK) podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią (KAROLINA BRUCHNICKA). Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chciałby aby była najlepsza. On jest dla niej całym światem. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor, dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej Kornet zacznie trenować. Czy pierwsza miłość córki zmieni na zawsze świat ojca? Czy wykorzysta on szansę od losu i otworzy się na uczucie do poznanej na Mazurach kobiety? W tej roli świetna  AGATA BUZEK, która spotka się z widzami tuż po filmie o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy!

 Recenzja i zwiastun  filmu: https://wpolityce.pl/kultura/434238-corka-trenera-slodko-gorzkie-i-madre-kino-drogi-recenzja

UWAGA! Widzowie DKF-u, którzy byli obecni na seansie „Ogród rodzinny. Przyjaciel” otrzymują 5 zł zniżki na kolejną projekcję w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Rabat udzielany będzie w kinie tuż przed seansem w dniu 11.12.2019.