Filmowe Walentynki w kinie Nawojka


6 lutego 2018 r. 12:10
Filmowe Walentynki w kinie Nawojka

Zapraszamy w dniu 14 lutego, czyli w Dzień Zakochanych, na godz. 18:00 do kina Nawojka na zmysłowy thriller pt. "Służąca". 

Najnowszy film Park Chan-wooka, twórcy „Oldboya” i „Pani Zemsty”. Przewrotny thriller oparty na bestsellerowej powieści Sarah Waters „Złodziejka”.

Korea, lata 30. XX wieku. Oszust z nizin społecznych postanawia podstępem rozkochać w sobie piękną Japonkę – dziedziczkę wielkiej fortuny – aby przejąć jej majątek. W tym celu umieszcza w jej najbliższym otoczeniu tytułową służącą – posłuszną sobie naciągaczkę, która ma zaskarbić względy milionerki i stać się jej zaufaną powiernicą.  „Służąca” to opowieść o trójkącie miłosnym, pożądaniu, seksualnych fantazjach i wyrafinowanej zemście. Widziana z różnych perspektyw intryga z minuty na minutę diametralnie się zmienia, zmierzając ku przewrotnemu finałowi.

Park Chan-wook stworzył porażające wizualnie i trzymające do końca w napięciu widowisko, w którym nic nie jest tym, czym się początkowo wydaje. „Służąca” podbiła serca widowni tegorocznego festiwalu w Cannes, gdzie film miał swoją światową premierę.

ODWAŻNE FILMOWE WALENTYNKI W KINIE NAWOJKA – CHOĆ RAZ INACZEJ
Nie lubisz przesłodzonych Walentynek? Masz dość komedii romantycznych, słodkich filmowych blondynek i cukierkowych mężczyzn? Wolisz bardziej szokujące doznania i masz silne nerwy? W takim przypadku zapraszamy 14 lutego o godz. 18 do Kina Nawojka na kontrowersyjny thriller erotyczny z Korei Południowej. Gwarantujemy mocne wrażenia zamiast romantycznych wzruszeń. Ze względu na obecność scen drastycznych oraz erotycznych film przeznaczony jest dla widzów od 18 roku życia. 

zwiastun filmowy