pomoc
Miejskie Centrum Kultury w Lipnie

sekcja "Filmiś" zaprasza do Kina Nawojka na film familijny "Był sobie pies 2" oraz warsztaty plastyczne dla dzieci


28 października 2021 r. 10:28
sekcja

Familijny Klub Filmowy zaprasza 13 listopada na „Był sobie pies 2” –  kino familijne, które wzrusza, bawi i uczy

W sobotę 13 listopada o godz. 15.30 obejrzycie w lipnowskim Kinie Nawojka wzruszająca opowieść o kochającym psie, który zrobi wszystko, by uszczęśliwić swoją właścicielkę. Pies szef ma misję do wykonania  i tak, jak wracał do Ethana, będzie wracał do swojej nowej pani, wnuczki Hannah. Nie trzeba mówić, że to będą powroty niezwykle wzruszające. Bailey w kolejnych wcieleniach stara się wypełnić zadanie, jakie powierzył mu Ethan. Nieważne, czy jest mały czy duży, czy jest suczką czy pieskiem - daje z siebie wszystko. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.

Film został przygotowany w polskiej wersji językowej, a Marcin Dorociński znów użycza głosu najbardziej kochanemu i wyszczekanemu psu w historii kina – Bailey’owi i jego wszystkim wcieleniom. Bailey sprawi, że zaczniecie rozmawiać z dziećmi o psiej przyjaźni, ale i o odchodzeniu. Film rekomendowany dla widzów od 7 roku życia.

Po seansie zapraszamy na warsztat plastyczny: Jak łatwo rysować zwierzaki? Więcej informacji pod numerem telefonu: 606 760 242

Zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=d8w6R02texI